گزارش سومین نشست هم اندیشی

سومین جلسه نشست هم اندیشی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی ایران با اعضای خود در روز ششم مرداد راس ساعت ۱۵:۱۵ در سالن اجتماعات این انجمن تشکیل شد.

خبر ویژه این جلسه “تهیه و تولید برنام ای علمی-فرهنگی-آموزشی” بود که به همت این انجمن و با مشارکت ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت های سازمان های مردم نهاد شهر تهران در قالب یک لوح فشرده تصویری شاخته شده است.

این ستاد به ریاست سرکار خانم الهه راستگو از نهادهای زیر مجموعه شواری شهر می باشد و به طور مستقیم در تولید این برنامه با انجمن همکاری داشته است. این برنامه به نام مستند علمی فرهنگی آموزشی با موضوع ملال جنسیتی نام گذاری شده است و حدود ۵۷ دقیقه می باشد که گزیده نیم ساعته و آنونس ۳ دقیقه ای آن در سالن اجتماعات انجمن اکران شد

پس از اکران مستند، حاضرین نظرات خود را عنوان کرده و در نهایت بعد از اعلام رضایت، مطالبی درباره برگزاری اولین همایش مطرح و بررسی شد. بنا است این همایش که از سوی انجمن پیشنهاد شده، با حضور مسیولین مرتبط با حوزه تراجنسیتی و به منظور معرفی انجمن و اکران مستند مذکور برای ایشان برنامه ریزی شده و تاریخ برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

خبر دیگر اینکه درباره عضویت در انجمن و حضور اعضا در جلسات نیز موضوعاتی مطرح شد که پس از نهایی شدن، اخبار مشروح آن در هر دو سایت انجمن و محتا منتشر خواهد شد.

با آرزوی همدلی روزافزون برای افراد جامعه هدف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.