سال ۹۶ داره شروع میشه

با سلام

سال ۹۶ داره شروع میشه و خیلی دوست داشتم صحبتی خودمونی با اعضا انجمن داشته باشم، ولی یاد دل نوشته ای از خاتون افتادم که سال ها پیش، از سایت انجمن پرینت گرفته بودم؛ دیدم این دلنوشته خاتون حجت رو بر همه تموم کرده پس بهتر دیدم ساکت باشم و حرف دل خاتون رو تقدیم حضورتون کنم؛
انشاالله سال ۹۶، سالی سرشار از اتحاد و عشق و آگاهی باشه برای تمام ترنس های ایران زمین🙏😊🌹

ارادتمند شما، نگار لطفعلیئی
👇👇👇سال نو مبارک

بنام خدا
من این حروف نوشتم چنان که غیر ندانست
توهم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
خداوندرا شکر که بالاخره فعالیت انجمن آغاز شد ، با تمام خاطرات خوب و بد ، عذاب و رنج و تحقیر شدنها و کارشکنیها ، امروز فردا کردنها ، پچ پچ های درگوشی و ایما واشاره ها ، بیم و امید ، زحمت و رحمتها ، التماس و نجواهای شبانه و نذرونیازها با خداوند و دست به دامان این و آن شدنها .
بالاخره آن معجزه اتفاق افتاد و اولین انجمن حمایت از بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی ایران به لطف الهی مجوز فعالیتش را با نظارت وزارت بهداشت و درمان و چند سازمان و نهاد دولتی از وزارت کشور گرفت .
بعضی چشم ها از خوشحالی درخشید و بعضی چشم ها نه ، که زمستان رفت و روسیاهی ماند برای ذغال.
وحالا بعداز هفت که نه ، هفتاد خوان رستم گذشتن ، نوبت شماست ، سر این سفره منتظر سبز نگاه مهربان و نگران شما ، چشم به راهیم ، تا باسری بلند و قامتی افراشته و قدمهایی پرتوان ، میهمان که نه ، صاحبخانه شوید تا روح پرنیازتان را سیراب کنید از حداقل آرزوه ها و خواسته های سفیدوسیاه که نه ، خاکستریتان ، امیدها و خواسته هایتان را رنگ سفیدبزنید و نخواستنها و نا امیدی هایتان را رنگ سیاه ، که هیچ وقت دیگرخاکستری نباشید ، الهی که درپناه حق باقی عمرتان را یک رنگ و یک دست با عزت و استقلال و معرفت ، کمال و جمال و مال ، همراه جفتهایتان بعداز صدوبیست سال با نامی خوش به آخر برسانید
به هرحال خداقوت و دست شما درد نکند به همه ی کسانی که در این مدت چهار سال کمک کردن یا اینکه کارشکنی ، که یار شاطر نبودندو بلکه بار خاطر ، و حتی از همه ی آنهایی که نه تنها وفا نکردن بلکه جفا کردن ، سپاسگزارم و کمترین سپاس به پاس این همه رنگ ، دعای همیشگیم بدرقه راهشان .
وقتی قصد شروع ، فراخوان ، مطلب ، طراحی سایت و جمع کردن هیات مدیره و … داشتم ، با دستی خالی و دلشوره ای غریب ، فقط رضایت و خوشحالی شما و جمع کردنتان زیر یک سقف آرزوی همیشگی و قوت و سرمایه ام بود.
ای فرزندان من بدانید شما شاهکارخلقتید ، نه شوخی تلخ طبیعت ، ما مسئولیم و جوابگو در برابر تاریخ ، تلاش کنیدبرای خدمت به همنوعانتان تا به جای بیماری خاص بنده خاص خداوند باشید.
ما همینیم که هستیم ، آنکه مثل ماست کجاست ؟ درباز است و سفره محبت براه ، بسم الله ای هم قبیله ،ای هم خو ، ای هم جنس ، ای هم درد عیدتان مبارک ، وای همه مردم ، عید شما هم مبارک ، گر یارو یاورید بسم الله .
خاتون ملک آرا
فروردین ۱۳۸۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.