حضور هم زمان دکتر توکلی و دکتر آخوندی نسب در انجمن GID

درتاریخ جمعه ۲۹ مرداد ماه در محل” سالن اجتماعات انجمن حمایت از بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی ایران” جلسه ی پرسش و پاسخ و ویزیت رایگان دوستان ترنس با حضور آقایان دکتر توکلی و دکتر آخوندی نسب برگزار شد.

photo_2016-08-21_10-19-22
در ابتدای جلسه آقای دکتر آخوندی نسب نشستی برای پاسخ به سوالات عزیزان ترنس داشتند و به صورت فردی نیز درزمینه جراحی به افراد مشاوره ارائه کردند .در ادامه ی نشست ، مشاوره با آقای دکتر توکلی به درخواست شرکت کنندگان به صورت جداگانه برای خانمها و آقایان انجام شد.
پس از جلسات پرسش و پاسخ گروهی، پذیرایی از مراجعین به صرف نهار با میزبانی” آقای دکتر توکلی عضو هیات مدیره انجمن” صورت گرفت .
در ادامه معاینه و مشاوره خصوصی برای همه عزیزان و تشکیل پرونده برای مراجعین متقاضی جهت نوبت دهی جراحی توسط دکتر توکلی بدون دریافت هزینه ی ویزیت انجام شد.

photo_2016-08-21_10-19-33
حضور همزمان این دو پزشک بزرگوار باعث شد اعضا در عین حال که پاسخ سوالات خود را می گیرند با علم و آگاهی بیشتر و داشتن حق انتخاب برای طی مراحل جراحی خود تصمیم گیری نمایند و انجمن در راستای وظیفه خطیر پیگیری و تسهیلگری در امور افراد ترنس تلاش نمود در صرف وقت و هزینه ی اعضا برای مراجعه به این پزشکان عزیز صرفه جویی نموده تا اعضا بتوانند در شرایط مناسب تری و بدون دغدغه پاسخ سوالات خود در زمینه جراحی ها را دریافت نمایند.

با آرزوی همدلی روز افزون برای عزیزان جامعه هدف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.