حضور دکتر کامیار توکلی طبسی در تهران برای انجام معاینات قبل از جراحی

index

به منظور سهولت در انجام معاینات اولیه جهت جراحی تغییر جنسیت و کاهش مشکلات افراد ترنسکشوال برای مراجعه به مشهد، جلسه ای با حضور آقای دکتر توکلی برگزار گردید.

با توجه به درخواست های فراوان عزیزان ترنسکشوال مبنی بر مراجعات مکرر برای انجام امور مربوط به جراحی در بیمارستان امام رضای مشهد و با هدف پیگیری وتسهیلگری امور افراد جامعه هدف، در جلسه ای که با آقای دکتر توکلی برگزار گردید، مقرر شد ایشان با حضور در تهران معاینات اولیه و تشکیل پرونده برای ارجاع به کمیسیون مشهد را انجام داده  و بعد از دریافت نتیجه کمیسیون، از طریق دفتر انجمن نوبت جراحی و زمان مراجعه ی افراد به بیمارستان امام رضای مشهد اعلام گردد.
اولین جلسه ی معاینه ی دکتر توکلی درتاریخ جمعه ۲۹ مرداد ماه از ساعت۱۱ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر و در محل ساختمان انجمن خواهد بود به آدرس” تهران . میدان خراسان . ابتدای خاوران . خیابان شهید محمد رضا اعظم نظامی . جنب فروشگاه شهروند . مرکز خدمات  اجتماعی شهرداری. پلاک ۱۰ .طبقه۳ .
متقاضیان عزیز می توانند حداکثر تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه۲۷مرداد ماه با مراجعه حضوری به دفتر انجمن و ارایه مدارک مورد نیاز ثبت نام نمایند.
مدارک لازم جهت رزرو وقت معاینه  عبارتنداز :
۱_اصل مجوز پزشکی قانونی
۲_اصل وکپی شناسنامه
۳_اصل و کپی کارت ملی
بدیهی است از معاینه ی دوستانی که در زمان تعیین شده ثبت نام ننموده اند  خودداری خواهد شد.
با  آرزوی همدلی روز افزون برای افراد جامعه هدف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.