بررسی آسیب های اجتماعی بوستان دانشجو

برگزاری جلسه بررسی آسیب های بوستان دانشجو با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱

به منظور بررسی و ساماندهی آسیب های اجتماعی بوستان دانشجو، جلسه ای در تاریخ چهارشنبه ۲۳ تیرماه سال جاری با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، این جلسه به منظور پیشگیری از آسیب های بوستان دانشجو و ارائه راهکارهایی در این خصوص با مشارکت شهرداری ناحیه یک منطقه و در محل سالن کنفرانس  این ناحیه تشکیل گردید.

در این جلسه سید عباس طباطبایی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۱، اکبر مختاری مدیر مرکز خدمات اجتماعی منطقه، جواد رشیدی شهردار ناحیه یک ، مریم سبحانی  کارشناس دبیرخانه ستاد توان افزایی در منطقه ، محمود سپایانی کارشناس آسیب های مرکز خدمات اجتماعی منطقه، محمدعلی طاهرخانی مدیر عامل انجمن اختلال هویت جنسی، فرزانه یعقوب رییس اداره مددکاری وزارت بهداشت و دکتر مهدی صابری عضو کمیسیون روانشناسی سازمان پزشکی قانونی،  به همراه جمعی از مسئولین ارشد سازمان خدمات اجتماعی، سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی تهران بزرگ، پایگاه هشتم آگاهی و روابط عمومی تءاتر شهر حضور داشتند.

جلسه با پخش کلیپی با موضوع اختلالات هویت جنسی آغاز شد و در ادامه هر یک از حاضرین در خصوص برنامه ها و اقداماتی که تاکنون درباره این مسئله انجام داده اند، مطالبی را عنوان نمودند .
در خاتمه ی جلسه آقای عباس طباطبایی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن جمع بندی نکات و پیشنهادات اعضای حاضر در جلسه، بر اهمیت موضوع به عنوان یک آسیب در منطقه تاکید کرد و اظهار نمود : شهرداری منطقه ۱۱ آمادگی هر نوع همکاری در خصوص مطالعه و پژوهش، آموزش، اطلاع رسانی و ساماندهی افراد مبتلا به اختلال هویت جنسی را داراست .

شایان ذکر است بوستان دانشجو در قلب شهر تهران، از جاذبه های گردشگری منطقه و دارای بافتی فرهنگی- هنری بوده و از سالیان گذشته با مسئله تجمع مبتلایان به اختلالات جنسی و آسیب های اجتماعی مربوط به آن مواجه است .
در پایان مقرر گردید نشست های تخصصی پیرامون موضوع ،با مشارکت و پشتیبانی حاضرین در جلسه و دیگر نهادها و ارگانهای ذیربط ، با هدف ساماندهی افراد مبتلا به اختلال هویت جنسی تا به ثمر نشاندن آن ادامه یابد.
ضمن اینکه انجمن اختلال هویت جنسی می تواند از حداکثر ظرفیت های شهرداری منطقه ۱۱ در راستای اهداف خود (اطلاع رسانی،فرهنگسازی و آموزش) استفاده نماید .

با آرزوی توفیق الهیphoto_2016-07-02_10-55-22

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.