آزمون کارگاه خودآگاهی

با عرض سلام و تبریک به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵

احتراما دوستان عزیزی که در کارگاه آموزشی سال گذشته­ی انجمن (کارگاه خودآگاهی) شرکت نمودند، به منظور ثبت نام در کارگاه جدید آموزشی، تحت عنوان (تحلیل روابط متقابل)، الزامیست در آزمون مربوط به کارگاه خودآگاهی که در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد، شرکت نموده و در صورت کسب امتیاز کافی در دوره ی جدید ثبت نام نمایند.

لذا از متقاضیان شرکت در آزمون مذکور خواهشمند است از تاریخ ۹۵/۰۱/۲۸ لغایت ۹۵/۰۲/۰۸ برای ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه از طریق مراجعه به دفتر انجمن اقدام نموده و در روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۰۲/۰۹ راس ساعت ۱۴ با در دست داشتن کارت فوق الذکر، در سالن اجتماعات انجمن به منظور شرکت در آزمون حضور داشته باشند. بدیهی است ثبت نام در دوره ی جدید فقط در صورت شرکت در آزمون امکان پذیر می باشد و عدم رعایت هر یک از نکات فوق به منزله ی انصراف از شرکت در کارگاه های سال جاری انجمن تلقی می گردد.

نکته مهم:

شایان ذکر است طبق اولین مصوبه هیات مدیره در سال ۹۵، انجمن بجز کارگاه آموزشی جلسه ی دیگری ندارد، مگر موارد استثنا و خاص، که وفق مورد در سایت و کانال انجمن اعلام می گردد.

IMG_20151231_163204

یک فکر در “آزمون کارگاه خودآگاهی”

  1. مرحله خود آگاهی باید قبل از گرفتن مجوز انجام شود نه بعد از آن.ولی شما برای عضویت از ما مجوز می خواهید.آیا بهتر نیست که شما بدون داشتن مجوز ما را عضو کنید تا ما اول بتوانیم در کلاس های خود آگاهی شرکت کنیم و در صورت اثبات ترنس بودنمان برای خودمان به گرفتن مجوز اقدام کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.